Angielski z Piktumi - kurs językowy "Please, pop over."

Czujesz, że brakuje ci angielskich słów? Nie rozumiesz książek, wywiadów i filmów po angielsku? A może sądzisz, że nie jesteś w stanie się nauczyć angielskiego, bo do tego trzeba mieć specjalne zdolności oraz dużo czasu, a Tobie ich brak?

TEN KURS JEST DLA CIEBIE

Pokażę Ci, jak zdolną osobą jesteś i że wystarczy te 10-15 minut dziennie, kiedy pijesz kawę albo bierzesz kąpiel, żeby poczuć przyjemność z rozumienia i używania angielskiego!

Skąd mogę to wiedzieć? Bo oprócz tego, że jestem angielskim językoznawcą, czyli wiem dużo o języku angielskim, a także autorem i redaktorem podręczników do angielskiego, to jestem również nauczycielem, który z sukcesem uczył i motywował setki uczniów w różnym wieku, a zatem mam praktyczne, i do tego wieloletnie, doświadczenie w uczeniu innych.

Nazywam się Ania Matyja i lubię, gdy coś działa

Przetestowałam wiele metod i okazało się, że niestety, większość z nich albo nie działa albo działa, ale słabo. Dlatego stworzyłam swoją, korzystając z dostępnej wiedzy, bogatego doświadczenia oraz zasad wzmocnienia pozytywnego.

Czy to działa? Jasne! I na dorosłych i na dzieci! I na tych, którzy angielski już trochę poznali, i na tych, którzy dopiero swoją przygodę z nim zaczynają.

Chcesz się uczyć ze mną? Będzie mi bardzo miło. I zapewniam Cię, że zadbam, aby nauka była dla ciebie czystą przyjemnością.

Co zyskasz wybierając ten kurs?

 • Na pewno sporą dozę rozrywki i uśmiechu. Taką w sam raz do kawy i ciastka, albo zamiast tego ciastka, jeśli akurat jesteś na diecie. Idealną, żeby osłodzić czekanie na pociąg lub autobus, czy poprawić humor po ciężkim dniu.
 • Świadomość, że masz zdolności językowe! Nawet, jeśli do tej pory o tym nie wiedziałaś.
 • Przyjemność, jaką daje rozumienie fragmentów filmów, i to w różnych akcentach.
 • Ciekawe opowieści i autorskie rysunki.
 • Wygodne narzędzia, aby powtarzanie szło jak z płatka. Albo jak po maśle.

Co jeszcze?

 • Oszczędzisz czas. Zamiast szukać słów i ich tłumaczeń, planować, pamiętać o powtórzeniach i zmianie kontekstu, wracać co jakiś czas do tego, co już było, szukać przykładów wymowy, dostaniesz to wszystko gotowe i to w przyjaznej oraz ciekawej formie. Do tego bez żadnych dojazdów na lekcje! Z Piktumi możesz się uczyć nawet w piżamie!
 • Otrzymasz dodatkową motywację. Tak, bycie podporą ucznia, kiedy ten napotka jakieś trudności w nauce, to ważne zadanie nauczyciela.
 • Możesz uczyć się z przyjaciółką, dzieckiem albo całą rodziną. Tak, wiele wyrażeń z kursu bez problemu opanują również dzieci.

Co konkretnie zawiera ten kurs?

 • Ponad 150 różnych wyrażeń, w tym ciekawych konstrukcji, idiomów i powiedzeń, naprawdę wykorzystywanych na co dzień w języku angielskim, przedstawionych w wygodnej, nowej formie. W plikach pdf, formie rysunkowej, nagraniach audio i wideo. Wszystko, oczywiście przygotowane tak, aby jak najlepiej i jak najłatwiej się utrwalało w pamięci.
 • Dodatkowe teksty, wykorzystujące prezentowane słownictwo w innym kontekście.
 • Aplikację smartfonową, idealną do powtórek.
 • Nagrania audio.
 • Nagrania wideo, zawierające m.in. fragmenty angielskich filmów.
 • Możesz uczyć się ze mną codziennie, kilka razy w tygodniu, lub wybrać swoje tempo.

Czy wiesz, że?

 • Już 2000 znanych angielskich słów umożliwia podstawową komunikację.
 • 3000 – 4500 słów wystarczy, aby swobodnie podróżować i nie mieć problemów w typowych sytuacjach turystycznych.
 • 7500 słów umożliwi zrozumienie 90% przeciętnego tekstu.
 • 6000-8000 słów pozwala na swobodne rozmawianie po angielsku.

Ale… słów najlepiej uczyć się w kontekście, nie pojedynczo. I powinny się one w różny sposób powtarzać, wtedy zapamiętasz je na długo, a nawet na zawsze, nie poświęcając na to dużo czasu.

Tak właśnie jest na kursie Piktumi!

Oferta

Pakiet Podstawowy

Pracujesz samodzielnie (w nagraniach są podane wskazówki)

 

207 zł 247 zł

 

20 lekcji pdf, nagrania wideo, nagrania audio

BONUS: aplikacja smartfonowa

DODATEK SPECJALNY: Mini przewodnik: „Praktyczny angielski dla dziecka”

Pakiet Optymalny

 Pracujesz pod okiem specjalisty, masz wsparcie i motywację

 

347 zł 397 zł 

 

20 lekcji pdf, nagrania wideo, nagrania audio

BONUS: aplikacja smartfonowa, zamknięta grupa na Facebooku, w której codziennie odpowiadam na pytania, motywuję i pomagam, dodatkowe dwie prezentacje live na facebooku w tygodniu, przez 7 tygodni (w sumie to 14 dodatkowych lekcji na żywo)

DODATEK SPECJALNY: Mini przewodnik: „Praktyczny angielski dla dziecka”

Pakiet VIP

Pakiet przeznaczony tylko dla 10 osób, indywidualna opieka specjalisty

  

999 zł

 

20 lekcji pdf, nagrania wideo, nagrania audio

BONUS: aplikacja smartfonowa, zamknięta grupa na Facebooku, w której codziennie odpowiadam na pytania, motywuję i pomagam, dodatkowe dwie prezentacje live na facebooku w tygodniu, przez 7 tygodni (w sumie to 14 dodatkowych lekcji na żywo), 3 lekcje przez Skype

DODATEK SPECJALNY: Mini przewodnik: „Praktyczny angielski dla dziecka”

Dla kogo jest ten konkretny kurs angielskiego?

Dla wszystkich, którzy mają dość, że co chwilę brakuje im słownictwa, a nie mają czasu lub ochoty samodzielnie wyszukiwać słów do nauki i dbać o ich powtarzanie

Dla tych, którzy mimo nauki w szkole/szkołach nadal nie rozumieją angielskich wywiadów i filmów oraz nie potrafią rozmawiać po angielsku; kurs ten jest wstępem do ich rozumienia

Dla tych, którzy zapomnieli wiele słów i wyrażeń i chcieliby je odświeżyć/nauczyć się nowych, najlepiej nie poświęcając na to zbyt wiele czasu

Dla tych, którzy chcą uczyć się języka codziennego, używanego naprawdę, a nie tylko w podręcznikach

Dla tych, którzy mają niewiele czasu, a zależy im na regularnej nauce

Dla tych, którzy chcieliby, żeby, przy okazji, angielskich zwrotów nauczyły się również ich dzieci

Komu ten kurs się nie spodoba?

 • na pewno tym, którzy oczekują nauki gramatyki, szczególnie nazywania wszystkich angielskich czasów i podawania gramatycznych formułek – w zależności od zapotrzebowania uczestników kursu, będzie możliwość uzyskania odpowiedzi na jakieś bardzo potrzebne wyjaśnienia w sprawach gramatyki, ale na pewno nie będzie to dużą częścią tego kursu;
 •  tym, którzy po jednym kursie chcą zdać jakiś egzamin – ten kurs nie jest dedykowany przygotowaniom do żadnego egzaminu;
 • tym, którzy oczekują, że po jednym kursie przeczytają każdą książkę po angielsku lub zrozumieją dowolny angielski film – jeden kurs to za mało, to zaledwie przygotowanie i poznanie niektórych popularnych zwrotów oraz niektórych typów wymowy
 • tym, którzy po tym kursie chcą czytać Szekspira w oryginale – na razie nie planuję stworzenia kursów poświęconych tej tematyce, ale w przyszłości, kto wie.
MailerLite